Projektování zahrad

V současné době jsme bohužel nabídku projektování zahrad, z kapacitních důvodů, museli pozastavit.

Zahradní architektura se zabývá zahradami a parky. Projektování zahrad poskytujeme včetně následné realizace. Výsledek přinese skvělý estetický dojem a zároveň praktickou využitelnost vaší zahrady. Navrhneme i vhodné osazení vašeho pozemku tak, aby vypadal skvěle po celý rok.

Nastavíme postup prací tak, abychom dosáhli především toho, co očekáváte vy. Musíme si zkrátka porozumět a poznat váš záměr. Pokud nad některými detaily váháte, poradíme vám. Realizovali jsme mnoho projektů a víme čemu se vyvarovat. Zahradní architekt navrhne rozložení zahrady a skladbu rostlin podle vašeho záměru.

 

Projekt zahrady po realizaciNejprve je důležité zahradu zaměřit

Kromě měření jde o zjištění aktuálního stavu, rozlohy, výšek a především o typ a stav zeminy. Chceme totiž dosáhnout co nejlepšího výsledku a proto je důležité přistupovat k projektu pečlivě už od začátku. Zahradu nebo park nafotíme, abychom zvážili vhodnost řešení i ve vztahu k okolí. Teprve s přesnými údaji můžeme konkrétně pracovat dál.

 

 

Navrhneme projekt zahrady

Někdy navrhneme více variant. Důležité je, aby navrhované řešení splnilo veškeré vaše požadavky. Často při návrhu zjistíte, že se něco dá ještě zlepšit. Proto pak řešení ladíme k dokonalosti. Projekt své zahrady můžete získat v různých formách, záleží na tom, co právě potřebujete. Vizualizace vám navíc pomůže představit si, jak bude zahrada fungovat u vás.

 

Navrhneme vhodné osazení

Cílem výběru rostlin je kromě vzhledu také použitelnost a symbióza. Vybereme takovou skladbu rostlin, která bude odpovídat vašim představám o údržbě. Zároveň navrhneme pouze takové květiny, stromy a keře, aby zahrada vypadala zajímavě v každém ročním období.

 

A pak to celé realizujeme

Součástí projektu zahrady můžou být i schodiště, opěrné zdi nebo třeba dětské hřiště. Oblíbené jsou také mlatové cesty a dlažba. Chcete projekt pro svojí zahradu? Máte zájem o zahradní architekturu? Ozvěte se nám.