O nás

ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR
VYRAŠILA NA JAŘE ROKU
1991

Přízeň zákazníků jsme získali rekonstrukcemi historických, zámeckých a městských parků. Zájem o naší práci však rostl a tak jsme rostli i my. Dnes se staráme o veřejnou zeleň v různých městech.
Nedílnou součástí rekonstrukcí jsou i dodávky a realizace stavebních prvků jako parkové schodiště, kašny, opěrné zdí, cesty a altány, zámkové a kamenné dlažby, mlatové povrchy a další architektonické prvky.

1993
ROSTEME - DALŠÍ REALIZACE
SE HONOSÍ NAŠÍM PODPISEM

Poskytujeme komplexní sadové úpravy - výsadby zeleně, založení trávníků,kácení a ošetření dřevin, zemní práce, terénní úpravy
Rádi však realizujeme i různé dřevěné stavby, dětská hřiště a sportoviště. Obrátit se na nás můžete i v případě, že sháníte profesionální zahradnícké vybavení. Svou práci děláme naplno a s láskou.

30
ZKUŠENÝCH PROFESIONÁLŮ
SE NEZALEKNE ŽÁDNÉHO PROJEKTU

V naší firmé jsou absolventi Zahradnické fakulty v Lednici na Moravě, Agronomické fakulty ČZU v Praze, Stavební fakulty ČVÚT v Praze a absolventy střední zahradnické technické školy. Dělnické profese jsou zabezpečeny vyučenými zahradníky a stavebními dělníky.
Naši pracovníci jsou držiteli způsobilosti v oblasti zahradní architektury, dále jsou držiteli osvědčení o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin, osvědčení pro práce se stavebními stroji, s motorovými pilami, sváření elektrickým obloukem atd.
Jak pomůžeme vám?