Zahradní architektura Tábor
vyrašila na jaře roku
1991

Přízeň zákazníků jsme získali rekonstrukcemi historických, zámeckých a městských parků. Zájem o naší práci však rostl a tak jsme rostli i my. Dnes se staráme o veškerou veřejnou zeleň v různých městech.

Nedílnou součástí rekonstrukcí jsou i dodávky a realizace stavebních prvků jako parkové schodiště, kašny, opěrné zdí, cesty a  altány, zámkové a kamenné dlažby, mlatové povrchy a další architektonické prvky.

1993
Rosteme - další projekty
se honosí naším podpisem

Poskytujeme dodávky zemních prací, kácení dřevin, nebo těžbu a manipulaci s lesními porosty v zimním období. Navíc dnes poskytujeme poradenství a konzultace sadových úprav a školkařství okrasných rostlin.

Rádi však realizujeme i různé dřevěné stavby - pergoly, altány a další. Obrátit se na nás můžete i v případě, že sháníte profesionální zahradnícké vybavení. Svou práci děláme naplno a s láskou.

30
Zkušených profesionálů
se nezalekne žádného projektu

V naší firmé jsou absolventi Zahradnické fakulty v Lednici na Moravě, Agronomické fakulty ČZU v Praze a střední zahradnické technické školy. Další dělnické profese zabezpečují lidé s potřebnou kvalifikací.

Díky píli a zkušenostem našich kolegů jsme dnes předním dodavatelem projektů a realizací i soukromých zahrad. Zahradní architektura kromě estetiky přináší i výhody z hlediska praktického využití.

A co vaše zahrada?