Údržba veřejné zeleně

Službu údržby veřejné zeleně realizujeme v případě zájmu po celé České republice. Staráme se však nejen o veřejnou zeleň měst, obcí a státních institucí, ale udržujeme i řadu firemních a soukromých pozemků (např. i plochy okrasných záhonů u obchodních center a na kruhových objezdech, dětských hřišť atd).

 

Údržba veřejné zeleněProřežeme stromy, posekáme trávníky a vysadíme květiny

O vaše prostranství se budeme, s péčí odborníků, starat po celý rok tak, aby vypadalo stále zajímavě, svěže a skvěle. Ze služeb nabízíme např. výsadby a následné údržby rostlin, údržbu travnatých ploch, prořezy křovin, zdravotní a bezpečností prořezy stromů, zalévání……
Nedílnou součástí našich činností jsou v rámci komplexnosti nabízených prací i opravy, údržba, popř. stavba drobných stavebních a krajinářských prvků. Sem patří zejména městský a parkový mobiliář, mobiliář dětských hřišť i fitness parků, altány, pergoly, ale i jezírka, fontány, pítka, mříže a ochrany stromů. Je samozřejmostí, že se s vysokou odborností postaráme i o opravy a údržbu veřejných cest z různých druhů povrchů.
V rámci zabezpečení funkčnosti celků jsme schopni zajistit i záležitosti ohledně veřejného osvětlení cest a údržby závlahových systémů.
Díky našemu bohatému technickému vybavení, dlouholeté praxi a vzdělání našich zaměstnanců pracujeme nejen s maximální efektivitou, stabilitou, ale i dlouhodobou spolehlivostí.
Jsme schopni si sami projekčně dořešit drobné, nebo zajistit rozsáhlé, projekční práce. Velký důraz zde klademe nejen na efektivitu a funkci, ale i na konečný estetický dojem udržovaného prostoru ve vztahu k blízkému navazujícímu okolí.
Jak je z výše uvedeného patrno, nabízíme opravdu komplexní služby v oblasti oprav a údržby ploch veřejné zeleně, sportovních a odpočinkových areálů, či ploch osvěžujících industriální zóny.

 

Oslovte nás i do výběrového řízení

Bližší informace, či poptávky našich prací můžete získat přímo, nebo i prostřednictvím  veřejných výběrových řízení.

Kontaktujte nás a spolehněte se na špičkovou práci i vy.