Údržba veřejné zeleně

Službu údržby veřejné zeleně realizujeme v případě zájmu po celé České republice. Staráme se však nejen o veřejnou zeleň měst, obcí a státních institucí, ale udržujeme i řadu firemních a soukromých pozemků. Například i plochy okrasných záhonů u obchodních center a na kruhových objezdech, dětských hřištích a dalších místech. Oslovte nás do výběrového řízení a budete nadšeni.

Prořežeme, posekáme a vysadíme nové rostliny

O vaše prostranství se budeme odborně starat po celý rok tak, aby vypadalo stále zajímavě, svěže a skvěle.

Nabízíme například výsadby a následné údržby rostlin, údržbu travnatých ploch, prořezy křovin, zdravotní a bezpečností prořezy stromů a zalévání.

Nabízíme komplexní služby, včetně oprav, údržby, drobných stavebních a krajinářských prvků.

Sem patří zejména městský a parkový mobiliář, mobiliář dětských hřišť i fitness parků, altány, pergoly, ale i jezírka, fontány, pítka, mříže a ochrany stromů.

Je samozřejmostí, že se s vysokou odborností postaráme i o opravy a údržbu veřejných cest z různých druhů povrchů.

Náš tým profesionálů si vždy poradí

V rámci zabezpečení funkčnosti celků jsme schopni zajistit i záležitosti ohledně veřejného osvětlení cest a údržby závlahových systémů.

Díky našemu bohatému technickému vybavení, dlouholeté praxi a vzdělání našich zaměstnanců pracujeme nejen s maximální efektivitou, ale i dlouhodobou spolehlivostí.

Dovedeme si sami projekčně dořešit drobné i rozsáhlé práce.

Velký důraz klademe nejen na efektivitu a funkci, ale i na konečný estetický dojem udržovaného prostoru ve vztahu k blízkému navazujícímu okolí.

Nabízíme opravdu komplexní služby v oblasti oprav a údržby ploch veřejné zeleně, sportovních a odpočinkových areálů, či osvěžujících ploch v industriálních zónách.

 

Spolehněte se na špičkovou práci i vy

Kontaktujte nás