Údržba veřejné zeleně

Údržbu veřejné zeleně realizujeme po celé České republice. Staráme se o prořez dřevin, údržbu travních ploch a výsadbu nových rostlin. Součástí naší práce je často stavba nových prvků, úprava veřejných cest nebo tvorba nového vzhledu veřejného prostranství. Stavíme také dětská hřiště, odpočinkové zóny s lavičkami, altány, kapličky nebo třeba kašny a jezírka.

Staráme se o veřejnou zeleň v několika městech i obcích. Naše služby však můžete poptat i pro soukromé účely, udržujeme i mnoho firemních a soukromých pozemků. O vaše prostranství se budeme starat celý rok tak, aby vypadalo stále skvěle. Pečujeme také o okrasné záhony ve městech, na kruhových objezdech nebo třeba u obchodních center.

 

Údržba veřejné zeleněProřežeme stromy, posekáme trávníky a vysadíme květiny

Můžete se spolehnout na to, že se postaráme o vaše prostranství komplexně. Disponujeme veškerou technikou a naši kolegové jsou sehraní profesionálové. Efektivita práce jde u nás ruku v ruce s kladným vztahem a péčí nejen o rostliny, ale i o celkový estetický dojem a vliv porostu na blízké okolí.

 

 

Oslovte nás i do výběrového řízení

V některých případech je výběrové řízení nevyhnutelné, zejména u zakázek zadávaných městy a obcemi. Poptat naší práci můžete i přímo. Rádi zhodnotíme vaše plochy a zpracujeme postup prací i cenovou nabídku.

Kontaktujte nás a spolehněte se na špičkovou práci i vy.