Získejte profesionální projekt

Pomůžeme vám s projektováním parků, zámeckých zahrad a veřejných ploch. Specializujeme se na zahradní architekturu pro města, obce a firmy. Naší práci znáte z jižních a středních Čech. Kromě projektování vám pomůžeme i s realizací a následnou údržbou. Navrhujeme osazení ploch takovým způsobem, aby každé roční období mělo svůj osobitý charakter.

Nejprve musíme poznat záměr

Chceme dosáhnout nejlepšího výsledku, proto je důležité rozumět využití dané plochy.

Pak samozřejmě měřímě rozlohu a výšky, zjišťujeme aktuální stav a typ zeminy. 

Teprve s přesnými údaji můžeme začít projekt zodpovědně připravovat.

Navrhujeme projekty velkých zahrad a parků

Důležité je, aby navrhované řešení splnilo veškeré požadavky, normy a podmínky pro bezpečnost. A samozřejmě aby celý ekosystém skvěle fungoval, dobře se hospodařilo s vodou a citlivě s designem. Často při navrhování objevíme další možnosti pro zlepšení původního záměru. Proto řešení ladíme k dokonalosti. Projekt můžete získat v různých formách, záleží na tom, co právě potřebujete a o jakou zakázku se jedná. Vizualizace vám navíc pomůže představit si, jak bude celý ekosystém fungovat a také vypadat.

 

Vybíráme vhodné osazení rostlin a stromů

Cílem výběru rostlin je kromě vzhledu také použitelnost a symbióza. Vybereme takovou skladbu rostlin, která bude odpovídat vašim představám o vzhledu. Správným výběrem a provedením můžeme také významně zjednodušit údržbu. Zároveň navrhneme pouze takové květiny, stromy a keře, aby zahrada vypadala zajímavě v každém ročním období.

 

A pak to celé zasadíme

Součástí projektu zahrady nebo parku můžou být i schodiště, opěrné zdi nebo třeba dětské hřiště. Oblíbené jsou také mlatové cesty a dlažby nebo kamenné cesty. Chcete projekt pro svojí zahradu? Máte zájem o profesionální zahradní architekturu?

 

Chcete profesionální projekt?

Ozvěte se nám