Údržba historických parků

Specializujeme se na údržbu historických parků, včetně rekonstrukce a revitalizace. Historické parky jsou součástí každého zámku, paláce nebo vily. Provádíme kompletní dodávky sezónních prací.

Péče o historické parky je specifická činnost, které se věnujeme přes 25 let. Při práci dbáme na zachování původního charakteru a atmosféry parku, navíc provádíme opravy a úpravy stavebních prvků, aby nedocházelo k poškození a prodloužila se jejich životnost.

 

Údržba historických parkůPři práci postupujeme obezřetně

Každý park má svojí specifickou skladbu rostlin a terénního uspořádání. Je proto esenciální nenarušit místní faunu i floru a nepoškodit ekosystémy, které zde fungují. Například při výsadbě nových rostlin pečlivě zvažujeme, jakým způsobem fungují s ostatními organismy.

 

 

Od běžné údržby až po park roku

Naše práce sklízí úspěchy. Za některá díla získáváme významná ocenění jako je Park roku. Některé parky jsme kompletně rekonstruovali, jiné jsme pravidelnou kvalifikovanou péčí zvedli na vyšší úroveň. Získat prestižní ocenění je pro nás obrovská radost a proto se těšíme na každou další zakázku.

 

V jakém stavu je váš park?

Rádi se přijedeme podívat i na stav vašeho parku a zjistíme, jak můžeme pomoci právě u vás. Třeba další cenu vyhrajeme společně. Kontaktujte nás a můžeme začít pracovat i u vás.