Údržba historických parků

Specializujeme se na údržbu historických parků, včetně rekonstrukce a revitalizace. Historické parky jsou součástí každého zámku, paláce nebo vily. Provádíme kompletní dodávky sezónních prací.

Každý park si zaslouží péči

Péče o tyto, mnohdy památkově chráněné historické krajinné prvky, vyžadující často velmi specifické činnosti se věnujeme již přes 30 let. O jak významné prostory se staráme, nebo jsme měli ve své péči, můžete zhlédnout v naší fotogalerii. Díky zkušenostem a znalostem našich pracovníků, které získali nejen studiem na odborných vysokých, nebo středních školách, ale i zejména díky bohatým zkušenostem z vlastních realizací, můžeme nabídnout naprosto komplexní dodávky sezónních údržbových prací.Při práci vždy s největší opatrností dbáme na zachování původního zamýšleného charakteru a atmosféry prostoru, pokud si objednatel nepřeje provedení radikálních změn.

Je samozřejmostí, že v rámci údržby parků provádíme i údržbu a opravy drobných stavebních prvků a mobiliáře, opravy či rekonstrukce cestních systémů, závlah, jakož i dalších pro parky a zahrady potřebných stavebních a architektonických prvků.

Od běžné údržby až po park roku

Naše práce sklízí úspěchy. Za některá díla získáváme významná ocenění jako je Park roku. Některé parky jsme kompletně rekonstruovali, jiné jsme pravidelnou kvalifikovanou péčí zvedli na vyšší úroveň. Získat prestižní ocenění je pro nás obrovská radost a proto se těšíme na každou další zakázku.

 

V jakém stavu je váš park?

Pro bližší informace o našich možnostech v rámci přímého provádění údržeb, ale i např. poradenské a projekční činnosti s těmito pracemi souvisejícími, se neváhejte na nás s důvěrou obrátit a starosti s vaším parkem přenechte nám. Kontaktujte nás a můžeme začít pracovat i u vás.

 

Potřebujete pomoct s údržbou parku?

Ozvěte se nám