Rekonstrukce parků

Provádíme rekonstrukce veřejných i historických parků. Součástí takové práce je prořezání dřevin, úprava cest, péče o zeleň a výsadba nových rostlin. Dodáváme také kompletní stavební úpravy a tvorbu nových schodů, cest i hřišť a sportovních ploch.

Rekonstrukce vede k praktickému využití celého parku, ať už se jedná o prostory pro veřejnost nebo okrasné zámecké parky. Park po rekonstrukci se dá opět navštěvovat a lidé v něm najdou oblíbené místo pro relaxaci.

 

Park po rekonstrukciVdechneme duši i vašemu parku

Historické parky jsou nádherná místa, která v sobě nesou jedinečnou atmosféru. Často však v našich končinách nalezneme i parky zanedbané nebo zchátralé. Specializujeme se na jejich opravy a kompletní rekonstrukce.  Součástí naší práce je údržba dřevin, opravy stavebních prvků, jako jsou schody, kašny, kapličky a zdi. Park zrekonstruujeme podle původního stavu za použití moderních metod, aby realizované práce vydržely mnoho let.

 

Modernizujeme parky k praktickému užití

Některé parky sloužily pouze pro okrasu. V dnešní době však lidé rádi parky navštěvují. Proto upravujeme parky k těmto účelům. Součástí parku může být i několik odpočinkových zón, dětská hřiště nebo třeba plochy pro odpolední piknik. Takovému parku však dovedeme zachovat původní charakter.

 

Jak můžeme pomoci vašemu parku?

Ozvěte se nám, rádi opravíme i váš park, aby byl opět chloubou a oblíbeným místem pro děti i dospělé. Zachováme jeho původní charakter, opravíme poškozené stavební prvky a prodloužíme jejich životnost díky moderním postupům.